PABŪKIM,PABŪKIM...

Praeitą savaitgalį Raguvoje vyko Panevėžio rajono bendruomenių sąskrydis “Pabūkim, pabūkim...“

PRBS pirmininkas Kazimieras Binkis pradeda sąskrydį

 

 

 

                      Nors Naujamiesčio seniūnijos bendruomenių delegacija buvo negausi, tačiau, tie kas į sąskrydį nuvyko, tikrai nepasigailėjo. Renginys buvo puikus. Grojo net keletas rajono kaimo kapelų, tad kas norėjo prisišoko ir prisidainavo iki valiai. Visą dieną vyko įvairūs atrakcionai ir sporto varžybos. Naujamiestiečiai dalyvavo futbolo su šluotomis, baudų metimo, vinies į kelmą kalimo, dviračio vedimo, bokalo laikymo, vaikščiojimo su kojokais, krepšinio 3x3 varžybose. Nugalėtojai buvo apdovanoti vertingais prizais. Visų nuotaika tikrai buvo gera, tuo labiau, kad visą dieną džiugino puikus saulėtas oras.             Šventės pabaigoje seniūnijų seniūnai burtų keliu aiškinosi kas kitais metais organizuos bendruomenių sąskrydį. Naujamiesčio seniūno J.Sankaičio ranka buvo laimingiausia - kitais metais sąskrydis vyks Naujamiestyje.

                      Kaip visada, sąskrydyje dalyvavo ir nuoširdžiai visus sveikino rajono meras Povilas Žagunis, rajono bendruomenių sąjungos laikraščio „Tėvynė“ prenumeratos akciją organizavo laikraščio redakcijos komanda. Dalyvius pagerbė Panevėžio rajono VVG , Panevėžio kredito unijos, rajono policijos atstovai, mūsų draugus iš Pasvalio rajono atstovavo Pasvalio rajono bendruomenių sąjungos pirmininkas Stasys Butkus. Sąskrydį papuošė LR Seimo nariai Domas Petrulis ir Antanas Matulas. Domas Petrulis užbaigė konkursą „Mūsų krašto pasididžiavimas – pavyzdys jaunajai kartai“ ir įteikė rajono „deimančiukams“ jų nuotraukas, o Antanas Matulas gražiai pasveikino sąskrydžio dalyvius ir visas rajono bendruomenes.

                      Naujamiesčio delegacijos vardu, ačiū šeimininkams, Raguvos žmonėms, už šiltą priėmimą ir gerą sąskrydžio organizavimą.

Saulius Valčiukas, NPD pirmininkas

Nuotraukos autoriaus

Mūsų delegacija su rajono meruNuotrauka prisiminimuiFutbolas su šluotaSaulius su savo komandos draugaisĮkalt vinį reikia mokėtiAktyviausiam jauniausiam sporininkui Rokui - policijos apdovanojimai

gegužės 2019
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Paskutiniai straipsniai