NAUJAMIESTIEČIAI LKBS SĄSKRYDYJE

Praeitą šeštadienį nušurmuliavo Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydis.Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos delegacija sąskrydžio atidarymo metu

Šį kartą jis vyko Prezidento Antano Smetonos tėviškėje Užulėnyje. Sąskrydyje dalyvavo daug kaimo bendruomenių iš 21 Lietuvos rajono. Panevėžio rajono bendruomenių delegacija, ko gero, buvo gausiausia, virš 50 žmonių. Rajono delegatų tarpe, sąskrydyje dalyvavo ir 5 Naujamiesčio bendruomenės nariai.

 

                      Delegacijos įsikūrė, papuošė savo pavėsines, visiems sąskrydžio dalyviams pristatė savo rajonus. Mūsų rajoną pristatė rajono bendruomenių sąjungos pirmininkas Kazimieras Binkis ir Smilgių bendruomenės pirmininkė Lina Narkevičienė. Svarbiausi pristatymo akcentai buvo knyga apie Panevėžio rajoną „Baltas lino žydėjimas“ ir Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos savaitraštis „Tėvynė“, kuriuose galima daug sužinoti apie rajono bendruomenių gyvenimą.

                      Išradingos Jotainių kaimo bendruomenės šeimininkės Jolanta Samsonienė, Milda Tamokaitienė ir Vilma Federavičienė paruošė labai skanių senovinių Aukštaitijos kaimo valgių, papuošė stalą.

                      Vyko atrakcionai, sportinės varžybos, tik gaila, kad delegacijos turėjo per mažai informacijos: nežinojo sąskrydžio programos, nebuvo skelbimų lentos, nežinia kur buvo, ir iš viso ar buvo sąskrydžio informacijos centras, prastas įgarsinimas.

                      Organizacinius nesklandumus iš dalies kompensavo nuoširdus dalyvių bendravimas.

Naujamiestiečio informacija.

Nuotraukos Sauliaus Valčiuko.

Baigiame puošti savo kiemelįPaskutiniai patarimai prieš prisistatymąKazimieras ir Lina pristato Panevėžio rajono bendruomenesGausus mūsų vaišių stalasPuikios Jotainių šeimininkės, puikūs jų troškinti kopūstai

 

gruodžio 2018
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Paskutiniai straipsniai