Vaikų vasaros užimtumo ir poilsio programa „Kurk. Pasidaryk. Žaisk“ Naujamiestyje

Prasidėjus vasaros atostogoms, Naujamiesčio bendruomenės narių vaikai užsiėmė įdomia kūrybine veikla. Jie dalyvavo vaikų vasaros užimtumo ir poilsio programoje „Kurk. Pasidaryk. Žaisk“.

 

Programos metu vaikai pasidarė stalo žaidimą „ Domino“, taip pat važiavo į ekskursijas. Stovyklautojai aplankė Krekenavos regioninio parko Lankytojų centrą, kur sužinojo apie parko gamtos ir kultūros paveldo vertybes, lankytinas vietas, pažintinio turizmo ir poilsio galimybes. Dvylikoje „ Pojūčių“ tako stotelių vaikai išbandė skirtingus gamtoje patiriamus pojūčius: regos, aukščio, lytėjimo, klausos ir kt.

Lankėmės ir Pakruojo dvare, kuriame susipažinome su „svieto lygintoju“   Tadu Blinda, klausėmės pasakojamų, įdomių dvaro istorijų, legendų. Net pats Tadas Blinda vedžiojo po dvaro teritoriją, nuvedė į baudžiavos laikų bausmių muziejų, kuriame nė vienas nenorėjome ilgai užsibÅ«ti ir pasižadėjome bÅ«ti geri. Galiausiai apžiÅ«rėjome dvaro Å«kį ir žirgyną.   Pačius drąsiausius užsodino ant legendinių   žemaitukų ir leido pajodinėti.

Lankėmės AB „ Klovainių skalda“ – viename didžiausių dolomito skaldos gamintojų Lietuvoje. Bendrovė gamina įvairių frakcijų dolomito skaldą. „Klovainių skalda“ darbuotojai mus supažindino, kaip išgaunamas dolomitas, kaip jis transportuojamas, smulkinamas ir vežamas į įvairias Lietuvos vietas. Berniukams didžiausią įspūdį paliko „Belaz“ mašinos, ir jie nusprendė, kad užaugę vairuos šias didžiules mašinas.

Vaikų vasaros užimtumo ir poilsio programa „Kurk. Pasidaryk. Žaisk.“ tobulino bendravimo, kūrybines, socialines kompetencijas, teikė karjeros ugdymo galimybes. Džiaugiamės dalyvavimu programoje ir savo nuveiktais darbais.

Programos vykdytoja Asta Auksutienė

 

 

                     STOVYKLOS AKIMIRKOS.

gegužės 2019
PATKPÅ S
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Paskutiniai straipsniai