DAROM IR DARYSIM

Informacija apie vietas, kurios buvo tvarkomos Naujamiesčio seniūnijoje visuotinės talkos “DAROM 2015” metu:

Pažibų gyvenvietė. Vietos bendruomenė tvarkė Pažibų tvenkinio teritoriją bei Liberiškio tvenkinio vakarinę dalį, Naudvario parką. Dalyvavo apie 30 žmonių.

Liberiškio gyvenvietė. Vietos bendruomenė tvarkė gyvenvietės teritoriją, Liberiškio dvaro sodybos parką. Dalyvavo apie 10 žmonių.

Gustonių gyvenvietė. Vietos bendruomenė tvarkė gyvenvietės teritoriją, Gustonių pušynėlį. Dalyvavo apie 10 žmonių.

Naujamiesčio mstl. Mokyklos bendruomenė tvarkė mokyklos teritoriją, rinko šiukšles nuo regioninių kelių : Naujamiestis -Sidabravas, Naujamiestis- Liberiškis, Naujamiestis-Krekenava kelkraščių, talkininkavo Naujamiesčio girininkijai (rinko šiukšles miške). Bendruomenė sodino medelius.

Vadaktėliai. Tvarkė Vadaktėlių bažnyčios parapijos ūkinį pastatą.

 

Panevėžio rajono savivaldybės administracijos

Naujamiesčio seniūnijos seniūnas

Jonas Sankaitis

 

 

Buvo nuspręsta, kad akcijos „Darom“ dieną, Naujamiestyje, Dariaus ir Girėno gatvėje sodinsim liepaites. Šeštadienį talka prasidėjo 8val.. Naujamiesčio seniūnas organizavo sodinukų atvežimą, talkininkai kasė duobes, sodino, laistė.

                      Pasodinome 30 medelių. Dirbdami girdėjome įvairių naujamiestiečių nuomonių,bet dauguma džiaugėsi,kad yra gražinamas Naujamiestis,o vyresnio amžiaus žmonės prisiminė ,kai ne tik liepos žaliavo,bet ir vilkdalgiai pagrindinėje gatvėje žydėjo.Seniūnas J.Sankaitis tikisi ir kitais metais pasodinti dar ne vieną dešimtį liepaičių, atsiras ir vilkdalgių, ir kitokių augalų, kurie puoš mūsų gyvenamą aplinką. Deja,praėjus vos porai dienų, septyni medeliai buvo suniokoti.

Kas tie kenkėjai, aiškinasi policija. Mes gi sakome visiems: „Darome ir darysime. Mes norime gero visiems. Mūsų daugiau ir mes nugalėsime.

 

Saulius Valčiukas, Naujamiesčio piliečių draugijos pirmininkas.

Iš pat ryto seniūnija organezavo sodinukų atvežimąMedį neužtenka pasodinti, jį reikia pasodinti į vietąČia augs ir seniūno, ir bendruomenės pirmininko, ir kitų talkininkų lieposŠi liepaitė - AstosKasant duobes teko padirbėti ir su laužtuvu

 

 

liepos 2019
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Paskutiniai straipsniai