SPORTO ŠVENTĖ VISIEMS

                  Kovo 7 d. Naujamiesčio vid. m-klos sporto salėje vyko „Sporto šventė visiems“.

Tinklinio varžybų akimirka

 

                  Vyrų krepšinio 3x3 ,tinklinio 3x3 , badmintono 2x2 varžybose dalyvavo gausus būrys mokyklos mokinių, tėvelių, mokytojų. Atvyko svečiai iš Gustonių ir Berniūnų.

                 Varžybos prasidėjo atkakliomis vyrų krepšinio 3x3 kovomis. Dalyvavo 5 komandos: „Berniūnai“, “Pelėdos“, “Seniukai“, “Gustonys“, “Stalas“. Tik po baudų metimų pirmąją vietą iškovojo „Pelėdų“ komanda ( Kipras,Virmantas,Deividas,Ignas ) nugalėjusi „Seniukus“ (Audrius, Saulius, Žilvinas ). Trečioji vieta atiteko komandai „Stalas“ (Žygimantas, Dovydas, Darius ).

                 Labai atkaklios kovos vyko ir tinklinio 3x3 varžybose. Čia varžėsi 4   komandos: „Berniūnai“, “Pipiriukai“, “Sargėnai“, “Paulės komanda“. Nugalėtojais tapo visus varžovus įveikusi „Sargėnų“ komanda ( Erika, Žilvinas, Saulius ). Antroji vieta atiteko Paulės komandai (Paulė, Dovydas, Mantas ), trečioji - berniūniečiams (Deivydas, Rytis, Mindaugas, Mantas ).

                 Galiu drąsiai teigti, kad badmintono varžybos, Naujamiesčio sporto salėje buvo organizuojamos pirmą kartą. Nors aikštelės ir tinklo aukštis neatitiko standartų, bet tai nesutrukdė net aštuonioms poroms išbandyti save gan egzotiškoje sporto rungtyje. Pradžioje plunksnelė sunkiai rasdavo kelią per tinklą, bet pradžia visada būna sunki. Manau, kad ši dinamiška sporto šaka visiems patiko, tuo labiau, kad žaisti gali bet kokio amžiaus sportininkai. Šiose varžybose geriausiai sekėsi Erikai ir Žilvinui. Jie ir iškovojo pirmąją vietą. Antrieji liko Paulė ir Saulius, tretieji - Gintarė ir Dalius.

                 Visi varžybų prizininkai buvo apdovanoti medaliais. Aktyviausiam dalyviui Žygimantui Petrauskui buvo įteikta atminimo taurė. Bendruomenės įsteigtas prizas - šakotis „Už aktyvų dalyvavimą“, atiteko Berniūnų jaunimui. Naujamiesčio piliečių draugijos pirmininkas Saulius pasveikino visas moteris ir merginas su artėjančia Kovo 8-ios diena ir įteikė joms gėlių.

                 Norime padėkoti mokytojai V. Mitunevičienei, mokiniams - Gintarei ir Rokui už visokeriopą pagalbą organizuojant varžybas.

Saulius Valčiukas, varžybų organizatorius.

Tinklinio varžybų prizininkaiBadmintono varžybų akimirkaBadmintono varžybų prizininkai

Krepšinio varžybų prizininkaiGėlės moterims

gruodžio 2018
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Paskutiniai straipsniai