AUKÅ TYN, SVEIKATOS LAIPTAIS

Panevėžio rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos Naujamiesčio biblioteka antrus metus iš eilės vykdo Panevėžio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą „Sveikatos laiptais“.

            Projekto tikslas supažindinti gyventojus su svarbiausiais sveikos mitybos principais, lemiančius sveiką – laimingą gyvenimą, formuoti supratimą, kad sportas – ne tik gera fizinė, bet emocinė savijauta, jungianti pramogą, laisvalaikį bei sveiką gyvenseną.

           

            Å iemet svarbiausias prioritetas - bendruomenės fizinio aktyvumo skatinimas. Bendradarbiaujant su Panevėžio Å¡okių studija „Energym“ turėsime 15 sportinių treniruočių su asmenine bei grupinių treniruočių trenere Irina Radeckiene, teorines paskaitas veda trenerė Irina Å limienė. Birželio 29 d., visiems dalyviams nemokamai buvo atliktas kÅ«no sudėties analizės tyrimas, kuriuo kiekvienas sužinojome bendrą riebalų, vandens, kaulų masės, vidinių riebalų kiekį kÅ«ne. Taip pat atlikome testą ir kiekvienas gavome metabolinio (tikrojo biologinio) amžiaus rezultatus, kurie daugumą dalyvių nudžiugino.

            Smagu, kad Å¡iais metais į šį projektą aktyviai įsitraukė 30 Naujamiesčio gyventojų.

Treniruotės vyks ir toliau naujienas sekite facebook paskyroje Naujamiesčio biblioteka, miestelio skelbimų lentose.

            Rudenį projektą vainikuos antroji teorinė paskaita, kurios metu turėsime galimybę antrą kartą atlikti kÅ«no sudėties analizės tyrimą ir žinoma įsivertinti treniruotėmis ir sveikos mitybos pagalba pasiektais rezultatais.

Projekto vadovė Naujamiesčio bibliotekininkė Monika Dumbraitė

liepos 2019
PATKPÅ S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Paskutiniai straipsniai