NUO KIEKVIENŲ METŲ - PO TAŠKĄ

Vasario 16 d. Naujamiesčio gimnazijos sporto salėje vyko Naujamiesčio seniūnijos tinklinio taurės varžybos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.

Atvyko 4 komandos: Naujamiesčio, Raguvos, bei "Šauk irisą" ir "Depozitas" pasivadinusios komandos. Varžybų atidarymo metu sportininkus pasveikino Naujamiesčio seniūnijos seniūno pavaduotojas Juozas Klioris. Jis palinkėjo visiems gerų emocijų, sėkmės besivaržant, bei priminė, kad ši diena yra istorinė ir kad varžybų dalyviai po daugelio metų ją tikrai prisimins.

            Po to teisėjai dalyvius supažindino su neįprastomis šių varžybų taisyklėmis. Susirinkome paminėti valstybės atkūrimo šimtmetį, tad ir žaisti teko iki 100 taškų. Priminsiu, kad komandas sudarė trys vaikinai ir dvi merginos. Varžybos vyko rato sistema. Pirmieji, gero lygio tinklinį pademonstravę 100 taškų surinko "Šauk irisą" komanda. Naujamiestiečiai šią taškų sumą surinko antri, aplenkę "Depozitas" komandą. Ketvirta vieta atiteko ambicingai Raguvos komandai.

            Neįprastos taisyklės gal ne visiems dalyviams patiko, bet šios varžybos ir buvo skirtos turiningai praleisti laiką, bei paminėti Lietuvos Valstybės gimtadienį.

            Varžybų prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, bei medaliais. Kaip jau tapo įprasta, Naujamiesčio piliečių draugija šakočius įteikė geriausiems žaidėjams, bei Raguvos komandai. Iki kitų susitikimų.

 

Saulius Valčiukas

Nuotraukos autoriaus

 

Seniūno pavaduotojas pradeda varžybasSportininkai pasiryžęSeniūno taurė keliauja pas nugalėtojus

Komanda patenkinta ir auksu ir taureBendruomenės šakotisPrisiminsim ir sėkmes ir nesėkmes

Buvo malonu ir parungtyniauti ir pabendrauti

gegužės 2019
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Paskutiniai straipsniai