SAVAITGALIS SKIRTAS SPORTUI

Ankstyvą šeštadienio rytą į gimnazijos stadioną rinkosi futbolo komandos. Atvyko svečiai iš Panevėžio, bei Krekenavos. Naujamiestiečiai šį kartą subūrė net dvi komandas.

Ištraukus burtus, veiksmas persikėlė į futbolo aikštelę. Iki pat varžybų pabaigos nebuvo aišku kuri komanda kokią vietą užims. Tik paskutinėse varžybose Naujamiesčio 2 komandai rezultatu 2:0 nugalėjusiai „Dūsto pompas“, paaiškėjo komandų išsidėstymas turnyrinėje lentelėje. Pirmoji vieta atiteko Naujamiesčio 2 komandai, antroji-Naujamiesčio1 komandai, treti liko krekenaviečiai, ketvirti - „Dūsto pompos“. Varžybų prizininkai buvo apdovanoti Naujamiesčio seniūnijos seniūno taurėmis, bei medaliais. Geriausiam žaidėjui buvo įteiktas Naujamiesčio piliečių draugijos prizas-šakotis.

            Semadienio rytą gimnazijos krepšinio aikštelėje bumbsėjo kamuoliai. Čia susirinko krepšinio 3 x 3 dalyviai. Gaila, bet krepšinis Naujamiestyje užleidžia vietą kitoms sporto šakoms. Šį kartą tik 3 komandos varžėsi dėl nugalėtojų taurės. Geriausiai sekėsi „ GSW“ pasivadinusiai komandai. Ji nugalėjo visus varžovus ir pelnytai pasidabino Naujamiesčio seniūnijos seniūno įsteigtais aukso medaliais, bei nugalėtojų taure. Antroji vieta atiteko jaunimo komandai „Brukšnys“, treti liko „Senjorai“.

            Po pietų tinklinio gerbėjai rinkosi į poilsio parką prie Nevėžio. Čia vyko parko tinklinio 3x3 varžybos. Dalyvių ir žiūrovų buvo kelis kartus daugiau, nei krepšinio aikštelėje. Užsiregistravo net 8 komandos, kurios, ištraukus burtus, buvo suskirstytos į du pogrupius. Emocijų, gražių momentų šiose varžybose tikrai netrūko. Sportininkai stengėsi kiek įmanoma efektyviau sužaisti, nes už aikštelės ribų juos plojimais ir šūksniais palaikė gausus būrys gerbėjų.

            Pasibaigus pogrupių varžyboms paaiškėjo, kad į pusfinalį pateko: Naujamiestis, „Šėlstančios kobros“, „Spagėčiai“ ir „Ereliai“. Pasibaigus pusfinalio ir finalo kovoms, komandos išsidėstė taip: pirma vieta - „Spagėčiai“, antra vieta - Naujamiestis, trečia-„Šėlstančios kobros“, ketvirti liko „Ereliai“. Kaip ir ankstesnėse varžybose, prizininkai buvo apdovanoti Naujamiesčio seniūnijos seniūno medaliais, o nugalėtojai ir taure. Naujamiesčio piliečių draugija tradiciškai apdovanojo geriausius žaidėjus.

Saulius Valčiukas, varžybų organizatorius.

Nuotraukos autoriaus

         Futbolo varžybų atidarymasPoilsio valandėlėNugalėtojų džiaugsmas

Varžybų prizininkai ir dalyviaiVaržybų prizininkaiKrepšinio nugalėtojų taurė kapitono rankose

Varžybų momentasVaržybų momentasVaržybų momentas

Varžybų momentasVaržybų momentasBendruomenės prizas geriausiai žaidėjai

Bendruomenės prizas geriausiam žaidėjuiTaurė nugalėtojų komandos kapitonuiTinklinio varžybų prizininkai

 

gegužės 2019
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Paskutiniai straipsniai