ĮDOMI VASAROS ATOSTOGŲ PRADŽIA

Prasidėjus vasaros atostogoms Naujamiesčio bendruomenės narių vaikai dalyvavo kūrybinėje vaikų vasaros užimtumo ir poilsio programoje „Kurk, pažink, tobulink save“. Stovykla vyko įvairiose aplinkose.

Turizmo diena buvo organizuojama Kalnelio miške. Vaikai ją praleido žaisdami tinklinį, smiginį, dalyvavo orientacinėse varžybose miške, kūrė laužą, mokėsi suteikti pirmąją pagalbą.

Kitą dieną kavinėje „Astra“ stovyklautojai dalyvavo edukacinėje programoje „ Stalo etiketas“, kurios metu mokėsi sulankstyti servetėles, valgyti pagal etiketo taisykles. O kur dar begalė išmoktų kitų stalo etiketo subtilybių.

Daug įspūdžių paliko Krekenavos regioninio parko direkcijos organizuojama edukacinė programa „Pojūčių takas“. Programos metu buvo lavinami dalyvių gebėjimai dirbti komandoje, greita orientacija, loginis mąstymas. Jie ieškojo įvairiausių užuominų, žemėlapių, daiktų, sprendė užduotis, galvosūkius.

Pačių geriausių emocijų dalyviai patyrė kūrybinėse dirbtuvėse „Noriu Pasakos", jos metu ne tik klausėsi pasakų, bet ir patys jas kūrė. Kiekvienas dalyvis tapo pasakos herojumi. Ne veltui sakoma, kad pasakos – tai puiki ir pati seniausia terapijos forma, padedanti išreikšti jausmus, pažinti pasaulio tikrovę. Jos stimuliuoja asmenybės vystymąsi, pakviečia bendrauti, gali padėti įveikti baimes.

Kelionė dviračiais maršrutu: Naujamiestis - Vadaktėliai - Čiūrai - Murmulių atodanga – Naujamiestis, suteikė ne tik daug džiaugsmo, bet ir pareikalavo fizinės ištvermės. Išvykos metu aplankėme kultūrinius ir gamtinius objektus. Kelionė padėjo pažinti savo kraštą, žmones, skatino aktyviai leisti laisvalaikį, į kurį įsitraukė ir tėveliai. Šeštadienis buvo skirtas šeimai. Tėvai, seneliai, vaikai plaukė baidarėmis nuo Naujamiesčio iki Ąžuolytės kaimo. Puikus oras, maloni Nevėžio upės vėsa padovanojo nuostabius išgyvenimus: bendrystės jausmą, pagalbą. Išlaisvino pačias nuostabiausias emocijas.

Vaikų vasaros užimtumo ir poilsio programa „Kurk, pažink, tobulink save“ ugdė bendravimo, kūrybines, socialines kompetencijas, teikė karjeros ugdymo galimybes.

Džiaugiamės dalyvavimu programoje ir savo nuveiktais darbais.

Programos vykdytoja Asta Auksutienė

Nuotraukos autorės.

Mokomės stalo etiketoNoriu Pasakos

Ruošiamės kelionėn Nevėžio upeŽemyn upe...

gegužės 2019
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Paskutiniai straipsniai