Filtras
 • EŽELIO KALĖDOS

  Gruodžio 18 d., Muzikos mokyklos Naujamiesčio skyriaus mokiniai ir mokytojai naujamiestiečius pakvietė į muzikinį spektaklį „EŽELIO KALĖDOS“

 • SAVAITGALIS NAUJAMIESTYJE

  Sekmadienį Naujamiesčio kultūros centro salėje nuo 10 val. vyko Panevėžio rajono pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionato I turas, o 16 val. mietelio aikštėje – tradicinis Kalėdinės eglutės užžiebimo ceremonialas.

   

 • SAVAIGALIO ŠVENTĖS

   

  Sekmadienį Naujamiesčio kultūros centro salėje nuo 10 val. vyko Panevėžio rajono pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionato I turas, o 16 val. mietelio aikštėje – tradicinis Kalėdinės eglutės užžiebimo ceremonialas.

   

 • Viešieji pirkimai

  Viešųjų pirkimų taisyklės: Parsisiųsti

 • Kontaktai

  ...

  Naujamiesčio piliečių draugija

  Kodas:

  168940884

  Adresas:

   S. Nėries g. 14, 
   Naujamiestis, 
   Panevėžio rajonas, LT 38335
   Lietuva

  Pirmininkas:

  Saulius Valčiukas

  El.paštas informacijai

  rimbasster@gmail.com

  Telefonas informacijai

  8-612-37004
 • Apie mus

  Naujamiesčio piliečių draugija (NPD) grupelės entuziastų, įkurta 1998 m. Sumanymas kurti draugiją kilo Rimantui Banevičiui (dirbusiam Naujamiesčio vidurinės mokyklos direktoriumi). Steigiant piliečių draugiją, jos gretose buvo maždaug 15 narių - Naujamiesčio gyventojų, Steigėjai suprato, kad reikia organizacijos, kuri atstovautų Naujamiesčio bendruomenę ir gintų jos viešuosius interesus.NPD 1999 m. birželio 28 d. įregistruota ir įvardinta kaip savarankiška visuomeninė organizacija, telkianti Naujamiesčio ir jo apylinkių piliečius, pagrįsta meile ir pareiga savo kraštui, savo gyvenamai vietovei, pagarba ir rūpinimusi savo kaimynais ir visais naujamiestiečiais. Kasmet draugijos narių skaičius augo, dabar draugija vienija apie 300 narių. Naujamiesčio piliečių draugija kaip organizacija vienijanti vietos gyventojų bendruomenę buvo ir yra viena pirmųjų Lietuvoje. Kuriantis respublikoje vis naujom gyventojų bendruomenėms, Naujamiesčio piliečių draugija nekeitė savo pavadinimo, nors kartais ji pavadinama ,,Naujamiesčio bendruomene".

  Nuo pat draugijos įkūrimo iki 2005 metų Naujamiesčio piliečių draugijai vadovavo Rimantas Banevičius.

  Nuo 2005 metų iki 2011metų NPD pirmininku dirbo Kazimieras Binkis, nuo 2011 m. – Dalius Dirsė. 2012 m. NPD pirmininku išrinktas Saulius Valčiukas.

  Naujamiesčio piliečių draugijos veiklą planuoja ir koordinuoja draugijos valdyba, kurios nariai susitarimo principu yra pasiskirstę veiklos sritis. Valdyba organizuoja bendruomenės susirinkimus, šventes, įvairias akcijas (aplinkos tvarkymo, paramos šeimoms ir pan.), kasmetinius sodybų apžiūras, ruošia projektus, teikia paraiškas įvairiems fondams.

  2004 m., Naujamiesčio piliečių draugijos iniciatyva buvo įkurtas informacijos centras su viešąja interneto prieiga. Naujamiesčio bendruomenės informacijos centras įsteigtas pagal jungtinį LR Vidaus reikalų ministerijos Viešųjų interneto prieigos taškų steigimo, Atviros Lietuvos fondo „Skaitmeninių bendruomenių kaime link" ir Panevėžio rajono savivaldybės projektą. Bendruomenės informacijos centras (BIC) atidarytas 2005 m. birželio mėn. 10 d. 2009 m. centras perduotas Panevėžio rajono viešąjai bibliotekai ir tapo Naujamiesčio filialo sudėtine dalimi. Veiklos pobūdžio nekeitė, tačiau kompiuterinė įranga paseno ir nebuvo atnaujinta, todėl gyventojų poreikių nebegalėjo patenkinti. 2013 m. parengtas ir vykdomas projektas „Naujamiesčio bendruomenės informacijos ir mokymo paslaugų centras."

  Naujamiesčio piliečių draugija parengė ir įvykdė projektus: ,, Skaitmeninių bendruomenių link" (14 žmonių baigė Viešosios interneto prieigos paslaugų naudojimosi mokymus), ,,Saugi kaimynystė" (sutelkta savanorių gyventojų grupė), jaunimo užimtumo (įkurta treniruoklių salė Naujamiesčio vidurinėje mokykloje), ,,Per mokymus-į socialinę integraciją" (kompiuterinio raštingumo kursai neįgaliesiems, pensininkams ir namų šeimininkėms, „Savas kampas" (NPD biuro įrengimas).

  Nuo 2008 - ųjų Naujamiestyje pradėtas ir 2011 m. įvykdytas vandentvarkos projektas. Atliekant vandentiekio ir nuotekų tinklo projektavimo užduotis ir darbus, daug prisidėjo tuometinis bendruomenės pirmininkas Kazimieras Binkis.

birželio 2019
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Paskutiniai straipsniai