PRAKTIŠKA ŠVENTĖ

Tarptautinę Moters dieną naujamiestietės atsimins ilgai. Tą vakarą kultūros centro direktorė Vigita Dumbrienė jas ne tik gražiai pasveikino, bet ir surengė susitikimą su žinoma vėlimo specialiste, vadinama "Lady baba", Laimute Bastyte.

 

 

            Laimutė Bastytė, pristatydama savo ir bičiulių darbų parodą dailės galerijoje akcentavo, kad moterys, kai jos to nori, gali viską. Atrodo iš visai paprastų dalykų padaryti vertingus, gražius ir paklausius daiktus. Reikia tik didelio noro, pasiryžimo ir atkaklumo siekiant savo užsibrėžto tikslo. Štai, kad ir pati Laimutė. Nuėjo kelią nuo bedarbės iki vėlimo meistrės ir verslininkės, kuri savo darbais ne tik džiugina žmones, bet ir užsidirba pragyvenimui. Meistrė kvietė ne tik apžiūrėti, pačiupinėti parodos eksponatus, bet norinčias moteris dalyvauti mokymuose, išmokti pačioms tokius daiktus daryti, o jeigu pageidauja, tai ir nusipirkti.

            Parodoje pavyzdžių netrūko. Tai batukai ir apsiaustai, žaislai ir paveikslai, kepurės ir šlepetės ir dar daug visko. Viskas labai estetiškai, su meile padaryta.

            Moterys labai domėjosi eksponatais: čiupinėjo, matavosi, aptarinėjo. Širdingai ačiū parodos autoriams. Kas nori plačiau susipažinti su Laimutės Bastytės ir jos bičiulių darbais, gali pasižiūrėti interneto svetainėje http://www.veliu.lt/.

            Toliau - šventinė dovana: Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos abiturientų koncertas, kurį organizavo mokytoja ekspertė Jūratė Vilienė.

            Nustebino ne tik atlikėjų įvairovė, bet ir jaunų žmonių nuoširdumas, meninis lygis. Tikėtina, kad šiuos atlikėjus ateityje matysime, jau įsiliejusius į žinomus kolektyvus, prestižinėse Lietuvos ir užsienio scenose.

            Ačiū menų gimnazijos abiturientams ir koncerto organizatorei Jūratei Vilienei.

            Kovo 10 d. 12 val. kviečiame į tradicinį seminarą "Šeimos daržas - vaistas, maistas ir sveikata". Laukiame ne tik moterų, bet ir vyrų. Susitiksime su mūsų bičiuliais - Lietuvos daržininkystės-sodininkystės instituto moksliniais bendradarbiais, kurie supažindins su daržovių auginimo naujovėmis, konsultuos. Bus galima įsigyti sėklų ir literatūros.

Rimantas Banevičius

Nuotraukos autoriaus

Moteris sveikino ir autorę pristatė direktorė VigitaLaimutė Bastytė degė ryžtu ir optimizmuDalyvės viską apmąstė ir pasvėrė

Viską reikia apžiūrėtiIr pačiupinėtiLinksmi eksponatai

Dailios ir praktiškos

Koncerto akimirkosKoncerto akimirkosKoncerto akimirkos

Koncerto akimirkosKoncerto akimirkosKoncerto akimirkos

Koncerto akimirkos

gegužės 2019
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Paskutiniai straipsniai