PASKUTINĖS MĖSIEDO LINKSMYBĖS

Sotus, riebus ir linksmas mėsiedo laikas baigėsi. Nuo Kalėdų iki užgavėnių buvo visko: krikštynų, vestuvių ir šiaip pasibuvimų, smagių vakarėlių ir susitikimų su giminėmis ir kaimynais. Kai gamta miega, žmonės šėlsta. Tai mėsiedas. Tačiau viskas turi pradžią ir turi pabaigą.

            Pirmieji to virsmo pranašai - skaisti saulutė ir, nors dar ir nedrąsus, zylės pypsėjimas.

            Naujamiestiečiai irgi pasinaudojo mėsiedo pabaigos linksmybėmis. Sekmadienio popietę visi skubėjo į balių. Iš tikrųjų tai rinkosi ne į pobūvį, bet pasižiūrėti ir pasiklausyti legendinės grupės "Balius". Kas atėjo - neapsiriko. Visiems patiko senos geros, žinomos dainos, todėl dainavo ne tik Klarkas ir Laura, bet ir visas žiūrovų choras. Greitai prabėgo valanda. Atsisveikinant žiūrovai dėkojo ir pageidavo, kad grupė vėl atvažiuotų į Naujamiestį, o dainininkai maloniai prižadėjo.

Koncertas prasidėjoŽiūrovai plojo ir dainavoNuotrauka prisiminimui

 

            Antradienį naujamiestiečiai vėl rinkosi prie kultūros centro. Šį kartą pasiryžę mėsiedui padėti tašką, palydėti žiemą į šaltuosius kraštus ir smagiai sutikti pavasarį.

            Ceremonija prasidėjo persirengėlių paradu. Pagrindinėmis gatvėmis traukė gaisrininkai, čigonės su čigoniukais, raganos, žydai, elgetos ir turtingos ponios, kūdas kanapinis ir riebus lašininis, o eisenos centre - iškilmingai žingsniavo Gavėnas. Kaip ir pridera, eisenos gale važiavo greitosios pagalbos ekipažas, pasiruošęs greitai suteikti pagalbą ne tik parado dalyviams, bet ir tų gatvių gyventojams, pro kurias ėjo ši spalvinga šutvė. Kad gyventojai nemiegotų, o į paradą pažiopsotų, gaisrininkų orkestro būgnininkai trankėsi, kad net stogai kilojosi.

            Šiais metais Žiema Pavasario taip išsigando, kad nereikėjo iš kiemo net varyti - pati išėjo. Pavasarį naujamiestiečiai sutiko su gaiviu pavasarišku oru. Mėsiedas baigėsi, dabar kibsime į pavasariškus darbus.

Rimantas Banevičius

Nuotraukos autoriaus

Rykiuojasi eisenaCentre aišku bus GavėnasKo tik čia nebuvo

Buvo visko"Greitoji pagalba""Nostalgijos" moterys  pasiruošę visus sutikti

gegužės 2019
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Paskutiniai straipsniai