KALĖDINĖ ŠIAUDŲ PASAKA

Nušvito pasakų namelisGruodžio 16 d. vakare naujamiestiečiai ir svečiai rinkosi į šiaudinių skulptūrų parką, apžiūrinėjo skulptūras, kalėdinę eglutę ir laukė Kalėdų senelio, kuris žadėjo ne tik atnešti dovanų, bet ir įžiebti pagrindinę Panevėžio rajono Kalėdų eglutę, pažaisti kartu su vaikais, mamomis ir tėčiais.

            Pagaliau pasirodė pulkas mažųjų dūdorėlių ir suskambo pasveikinimo muzika. Dūdorius pakeitė būgnininkai, kurie matyt ir prišaukė iš pasakų namelio Kalėdų senelį  su visa palyda.

            Kalėdų senelis, pasveikinęs susirinkusius, visus naujamiestiečius ir viso rajono gyventojus su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir pasidžiaugęs, kad naujamiestiečiai šiais metais nedegins šiaudinių skulptūrų, paskelbė, kad įžiebs Kalėdų eglutę. Kad viskas vyktų sklandžiau, į pagalbą pakvietė rajono merą Povilą Žagunį

            Meras visus pasveikino su artėjančiomis šventėmis, palinkėjo geriausios sėkmės. Prie senelio su sveikinimais ir dovanomis atskubėjo ir Naujamiesčio seniūnas Jonas Sankaitis. Tada visi pradėjo skaičiuoti sekundes, likusias iki eglės įžiebimo. Visiems dalyviams paskelbus "nulis", suskambo muzika, nušvito ne tik eglė, bet ir pasakų namelis, medžiai ir krūmai.

            Dalyviams labai patiko šiaudinės Kalėdų eglutės dekoracijos, kurios gražiai įsikomponavo į skulptūrų ansamblį. Šventę papuošė spalvoti fejerverkai.

            Kalėdų senelis pakvietė prie savęs visus vaikus, su jais šoko, dainavo, minė mįsles, vaikai deklamavo eilėraščius, o senelis negailėjo dovanų.

            Pasaka tęsėsi, kol visi pavargo.

Naujamiestiečiai dėkingi visiems, taip gražiai ir gausiai prie šventės prisidėjusiems rėmėjams.

Naujamiestietis.lt informacija

Nuotraukos R. Banevičiaus

Naujamiestiečiai rinkosi į šventę, apžiūrinėjo eglutę ir šiaudų  skulptūrasPasirodė mažieji dūdorėliaiUžgriaudėjo būgnai

Visi laukė Kalėdų senelioKalėdų senelis su palyda išėjo iš pasakų namelioSveikina rajono meras

Čia ir seniūnas su dovanomisSužibo eglėNušvito pasakų namelis

Kalėdų senelis linkmino vaikus, tėvelius ir seneliusŠventę puošė fejerverkaiŠventė tęsiasi

gegužės 2019
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Paskutiniai straipsniai