GARBUS KRAŠTIETIS – VĖL SU DOVANA

Naujamiesčio dailės gelerijoje – graži mūsų kraštiečio Vytauto Dagelio fotografijų paroda.

Vytautas Dagelis

Vytautas Dagelis gimė ir gyveno Naujamiestyje. Baigęs mokslus, tapo kunigu ir dabar klebonauja Pabiržės Švč. Trejybės parapijoje. Fotografuoti pradėjo Naujamiesčio vidurinės mokyklos šeštoje klasėje, fotografijos pagrindų mokėsi foto būrelyje.

1996 m. Naujamiestyje surengė pirmąją savo darbų parodą, o vakar vėl apžiūrėjome jo 17 fotografijų ciklą „Trapumas“. Autorius nespalvotose fotografijose užfiksavo sniego, šerkšno ir ledo „kūrybą“, kuri žiūrovą verčia gėrėtis, stebėtis ir suprasti kaip viskas čia trapu ir laikina, išskyrus fotografo užfiksuotas akimirkas. Kad ir kiek beieškotume „pernykščio sniego“ – neberastume...

Dėkojame kraštiečiui Vytautui Dageliui už gražią dovaną savo gimtinei.

Po susitikimo su V. Dageliu, nuotaikingą koncertą padovanojo, respublikinio solistų ir vokalinių ansamblių konkurso, Panevėžio regiono II laipsnio diplomo laimėtojas, Naujamiesčio kultūros centro mišrus ansamblis „Acapella“. (Vadovas Algis Bukauskas).

Ta pačia proga, kultūros centro darbuotoja Inga Dasevičienė priminė, kad neseniai įvykusioje kultūros darbuotojų šventėje, už nuopelnus, Panevėžio rajono mero raštu apdovanota Naujamiesčio kultūros centro – dailės galerijos direktorė Vigita Dumbrienė.

Naujamiestietis.lt nuoširdžiai dėkoja mūsų kultūros nešėjams ir puoselėtojams už gražų indėlį į visos bendruomenės gyvenimą.

Nuotraukos R. Banevičiaus.

Galerija pilnutėlė žiūrovųČia visi draugai, pažįstami ir giminės"Taip gimė fotografijos"

"Acapella"Inga skaito mero raštąSėkmės, Vigita!

liepos 2019
PATKPÅ S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Paskutiniai straipsniai