MOKĖSI DARŽININKAI

 

 

Kovo 18 d. Naujamiestyje įvyko tradicinė, pavasarinė konferencija „Šeimos daržas – maistas, vaistas, sveikata“.

Susitikimą su Lietuvos daržininkystės-sodinikystės instituto mokslininkais kasmet organizuoja Naujamiesčio seniūno pavaduotojas Juozas Klioris.

 

 

Šį kartą iš Babtų atvyko mokslininkės dr. Danguolė Juškevičienė ir dr. Rasa Karklelienė. Konferenciją pradėjo Naujamiesčio seniūnas Jonas Sankaitis, sėkmės palinkėjo Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis, mokslininkes pristatė seniūno pavaduotojas Juozas Klioris.

 

Dr. Danguolė Juškevičienė susirinkusiems kalbėjo apie svogūnų, česnakų, porų veisles ir auginimo ypatumus, o dr. Rasa Karklelienė aiškino apie šiltnamius, jų priežiūrą ir geros kokybės derliaus gavimo sąlygas, apie prieskoninių augalų, vaistažolių ir net kai kurių daržovių auginimą ant palangės. Po paskaitų, viešnios iš Babtų atsakinėjo į konferencijos dalyvių klausimus. Žingeidžiausius apdovanojo literatūra augalininkystės klausimais. Konferencijoje dalyvių buvo nedaug, tačiau iš klausimų ir aktyvumo buvo galima spręsti, kad susirinko tikrai suinteresuoti.

Pabaigoje konferencijos organizatorius Juozas Klioris padėkojo mokslininkėms, o Å¡ios – pakvietė Naujamiesčio daržininkus vasarą atvykti į Babtus ir susipažinti su instituto mokslininkų darbais. 

Panevėžio rajono tarybos narys Petras Nevulis, padėkojo konferencijos organizatoriui Juozui Kliorei ir pasveikino jį su ateinančiu vardadieniu.                          

 

Naujamiestietis.lt informacija

 

Nuotraukos R. Banevičiaus

Konferenciją pradeda seniūnas Jonas SankaitisSveikinimai nuo rajono meroViešnias iš Babtų pristato JuozasKalba dr. Danguolė JuškevičienėDovanos aktyviausiems klausytojamsDalyviai suinteresuotiMūsų daržai bus dar sveikesniAčiū Juozai, su vardadieniu!

 

 

liepos 2019
PATKPÅ S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Paskutiniai straipsniai