SPORTO RENGINIAI

Kovo 4 d. Naujamiesčio mokyklos sporto salėje vyko tradicinis tinklinio 3x3 turnyras ( 2 vaikinai ir 1 mergina )  seniūnijos taurei laimėti. Susirinko gausus būrys sportininkų, net 8 komandos. Dalyvavo svečiai iš Panevėžio miesto, Pasvalio rajono, kaimynai iš Berniūnų ir net keletas komandų iš Naujamiesčio seniūnijos. Kažkas iš dalyvių šį turnyrą pavadino "naktiniu", mat jis vyko vakarinės treniruotės metu ir užtruko iki vėlumos. Pirmąją vietą laimėjo komanda „Asteroidai“. Jiems atiteko gražuolė taurė, medaliai ir Naujamiesčio piliečių draugijos įsteigtas prizas – šakotis. Antrąją vietą laimėjo "Puse čierkos", trečiąją – „DRS“. Šioms komandoms buvo įteikti medaliai ir bendruomenės prizas - gaivieji gėrimai.

Varžybų atidarymasAtkakli kovaVaržybų prizininkaiNugalėtojaiAntros vietos laimėtojaiTrečios vietos laimėtojaiDaug gerų emocijų

 

Kovo 11 d. Naujamiesčio merginų tinklinio rinktinė ( Gintarė Lelevičiūtė, Miglė Vilaikytė, Karolina Maigytė, Austė Bajorinaitė, Justė Virinaitė, Justina Chrapačaitė ) vyko į Vadoklius dalyvauti Vadoklių seniūno moterų tinklinio taurės turnyre.Naujamiestietės nugalėjusios visas varžoves, tik finale suklupo prieš galingą Jotainių merginų komandą.Naujamiestis, mokytojos Veros Mitunevičienės dėka, turi gilias tinklinio tradicijas, tad antroji vieta mūsų netenkina. Merginos nusiteikę dar daugiau treniruotis ir kitais metais iš Vadoklių grįžti tik su nugalėtojų taure.

Varžybų akimirkaTeikiami apdovanojimaiVaržybų medalininkaiNugalėtojų triumfasKitais metais laimėsime auksą!

 

Saulius Valčiukas, varžybų organizatorius.

 

Varžybų akimirkos užfiksuotos autoriaus.

 

 

liepos 2019
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Paskutiniai straipsniai