PAGERBTA METŲ MOKYTOJA

 

 

Antradienio vakare Naujamiesčo dailės galerijoje pagerbėme Naujamiesčio lopšelio-darželio „Bitutė“ direktorę Ramutę Skrickienę, kuriai Panevėžio rajono taryba suteikė 2015 Metų mokytojo vardą.

Metų Mokytoja Ramutė Skrickienė

Ramutė yra baigusi J. Švedo pedagoginę muzikos mokyklą, Klaipėdos universitete įgijo edukologijos bakalaurą, Vytauto Didžiojo universitete andragogo kvalifikaciją, Vadybos ir ekonomikos universitete baigė Švietimo lyderystės magistrantūrą.

Ji yra Panevėžio rajono švietimo įstaigų vadovų asociacijos narė, rajono švietimo tarybos pirmininko pavaduotoja. Direktorės iniciatyva vaikų lopšelis-darželis „Bitutė“ dalyvauja tarptautiniuose ir respublikiniuose projektuose.

Metų mokytoja nuolat mokosi, kelia savo profesinę kvalifikaciją, bendradarbiauja su šalies švietimo centrais, dalijasi gerąja petirtimi, skaito pranešimus konferencijose, veda seminarus, rengia ir įgyvendina ikimokyklinio ugdymo darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo programas.

R. Skrickienės iniciatyva įstaigos aplinka pritaikyta edukaciniams užsiėmimams.

Ramutė – aktyvus Naujamiesčio piliečių draugijos narys. Ilgą laiką dirbo organizacijos valdyboje, sekretorės pareigose.

Su apdovanojimu Ramutę Skrickienę sveikino Naujamiesčio seniūnas, rajono bendruomenių sąjungos pirmininkas, mokyklos direktorė, kultūros centro vadovė, artimiausi draugai. Visi vieningai akcentavo ne tik dalykines kompetencijas, erudiciją, bet ir Ramutės nuoširdumą, eleganciją, optimizmą, geranoriškumą, atvirumą, toleranciją.

„Naujamiestietis“ prisideda prie tų gražių sveikinimų ir, kartu su visais, linki ir ateityje išlikti tokiai pat optimistiškai, bendruomeniškai ir pilietiškai.

gruodžio 2018
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Paskutiniai straipsniai