ATPUŠKAVO TRAUKINYS

 

Penktadienį po darbo naujamiestiečiai vėl rinkosi į šiaudinių skulptūrų parką. Jame visą mėnesį vyko darbas. Visi kas norėjo ir gebėjo galėjo prisidėti prie pagrindinės įdėjos įgyvendinimo. O ta įdėja vadinosi „Gyvenimo tėkmės traukinys„.

Atpuškavo šiaudinis traukinukas su "tikru" mašinistu

 

16 val. 30 min. į aikštę prie Naujamiesčio girininkijos atpuškavo šiaudinis traukinukas, traukiamas šiaudinio garvežio, kurį „vairavo“ pats tikriausias (ne šiaudinis) garvežio mašinistas. Sušvilpus stoties budėtojo švilpukui, mašinistas išlipo į peroną, pasisveikino su stotyje laukiančiais keleiviais ir pristatė savo keliauninkus. O keliauninkai pasirodė labai įvairūs ir įdomūs, kai kurie net pažįstami ir žinomi.

Pirmąjame ir antrąjame vagone keliavo dūdoriai, kurie kiekvienoje stotelėje linksmino susirinkusius, trečiasis vagonas – pats svarbiausias. Jame keliavo svečiai. Svarbiausi iš jų - LR Seimo nariai: Rasa Juknevičienė ir Domas Petrulis.

Kaip ir pridera, šalia svečių vagono riedėjo vagonas – restoranas, kurio barmenai ir padavėjos visus vaišino arbatėlėmis.

Toliau įsitaisė kaimo kapelos muzikantai, už jų – jaunosios šokėjos. Traukinio galą, kaip beje ir patį garvežį, okupavo vaikai.

Traukinukas stojo įvairiose stotelėse, o jo, keleiviai visaip linksmino jose laukiančius žmones. Dūdoriai grojo maršus, o grakščios šokėjos muzikos garsus bandė paversti plastiniais judesiais. Kai užgrojo kaimo kapela, muziką paversti šokio judesiu jau pabandė ir žiūrovai.

Kai buvo tikrinami traukinio keleivių bilietai, paaiškėjo, kad LR Seimo nariai jų neturi. Galų gale Rasa Juknevičienė kažkuriame rankinuko kamputyje bilietą surado ir visiems parodė, o Domas Petrulis taip ir nerado. Matyt bilietą nušvilpė visur slampinėjantis neaiškus tipas. Domui teko atsipirkti dovana . Kadangi tą dovaną jis renginio šeimininkams įteikė viešai ir visiems pritariant, visi suprato, kad tai tikrai buvo ne kyšis ir ne pakiša. Šį kartą ir geležinkelis apsiėjo be įtarimų korupcija. Kadangi viskas vyko sklandžiai ir viešai, nutarta šį kartą sulptūrų nedeginti ir jomis gėrėtis ilgiau. Kiek? Matysime.   

                Nuotraukos Rimanto Banevičiaus 

 

Mašinistas išlipo, o garvežį okupavo vaikaiVisus linksmino dūdoriaiKur pažvelgsi, visur dūdosSvečių vagonasŠalia vagono-restoranoKai pradėjo groti kapela, išjudino visusJaunųjų šokėjų vagonasTraukinio galą okupavo vaikaiMuzika pavirsta judesiuŠokio ritmaiRasa bilietą suradoO Domui teko surasti dovanąDovaną įteikė renginio šeimininkei VigitaiNors perone budėjo uniformuoti pareigūnai,Po peroną ir traukinį slampinėjęs neaiškus tipas, sugebėjo kai ką ir nušvilptiStoties perone laukiantys pradžioje buvo tik žiūrovaisO jų buvo nemažai,užgrojus kapelai, pradėjo šoktiŠokiai tęsėsi ir traukiniui išvykus

 

 

 

         

 

 

gegužės 2019
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Paskutiniai straipsniai