JAUNIMAS ŠV. ONĄ ŠVENTĖ KITAIP

Liepos 26 d. Naujamiestyje vyko net du sporto renginiai.

Krepšinio varžybų momentasAkimirka prieš rezultatąTinklinio varžybų momentas

Ankstų sekmadienio rytą mokyklos stadione bumbsėjo krepšinio kamuoliai - vyko vyrų krepšinio 3x3 varžybos. Pakovoti dėl seniūnijos taurės susirinko 5 komandos: "Vėtra", "Dusto pompos" ,Naujamiestis, "Ramaškės" ir "Pelėda". Tik paskutinėmis sekundėmis pergalę prieš "Pelėdą" išplėšė, ir seniūnijos taurę laimėjo, "Dusto pompos" (Panevėžys). Antri liko "Pelėda" (Naujamiestis), trečią vietą iškovojo "Ramaškės" (Berčiūnai). Prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir Naujamiesčio piliečių draugijos įsteigtu prizu - gaiviaisiais gėrimais.

Po Å¡v. Onos atlaidų, 15 val. Naujamiesčio poilsio parke prie Nevėžio upės, rinkosi tinklinio komandos: "Vėtra", "Autsaideriai", "Metras pykčio", "PÅ«ga" "BerniÅ«nai 1" ir "BerniÅ«nai 2". Varžybos užtruko net iki 19 valandos, nes visos komandos turėjo sužaisti tarpusavyje. Å iame maratone iÅ¡tvermingiausi buvo, ir nugalėtojais tapo, komanda "Metras pykčio''. Jiems buvo įteikta Naujamiesčio seniÅ«nijos taurė ir aukso medaliai. Antrąją vietą, pralaimėjusi tik nugalėtojams, užėmė "PÅ«ga". Vaikinai iÅ¡ "BerniÅ«nų1" komandos liko treti.

Labai gerai su vyrais kovėsi merginų komanda "Vėtra". Nors šį kartą merginos liko be medalių, bet gauta patirtis tikrai padės kitose svarbiose varžybose.

Saulius Valčiukas

Tinklinio varžybos tęsėsi iki pat vakaroMerginos buvo atkaklios ir ištvermingosKomandos rodė ir ryžtą ir meistriškumą

Taurė tinklinio varžybų nugalėtojamsKrepšinio varžybų prizininkaiTinklinio varžybų prizininkai